CENTRUM SZKOLEŃ BEHAWIORALNYCH

ETOVET

Etovet pomaga podwyższać kwalifikacje zawodowe osobom, pracującym na co dzień ze zwierzętami, w zakresie ich dobrostanu i zachowań  przede wszystkim:

• lekarzom weterynarii
• behawiorystom, psychologom zwierząt, zoopsychologom
• pracownikom fundacji opiekujących się zwierzętami, a także fundacji wykorzystujących zwierzęta w pracy z ludźmi
• pracownikom schronisk dla bezdomnych zwierząt
• hodowcom zwierząt,
• a także innym osobom pragnącym pogłębić wiedzę z zakresu zachowania zwierząt i pracy z nimi, rozwiązywania problemów z psami i kotami.

Większość organizowanych przez nas szkoleń, kursów, warsztatów  dotyczy psów i kotów. Obok seminariów z zaproszonymi z zagranicy autorytetami prowadzimy specjalistyczne kursy i szkolenia o charakterze wykładowo-warsztatowym, oraz warsztaty i seminaria weekendowe. Współorganizujemy i prowadzimy zajęcia dydaktyczne na rocznym kursie: „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”

Wyróżniają nas zajęcia warsztatowe oraz szkolenia z zakresu weterynaryjnej medycyny behawioralnej.

Wreszcie, działaniami edukacyjnymi obejmujemy również dzieci, od których zależy dobrostan zwierząt towarzyszących i ich miejsce w społeczeństwie za kilkadziesiąt lat.

agata

mgr lek. wet. Agata Sowińska

W 2003 roku uzyskała tytuł magistra psychologii broniąc pracę dyplomową z zakresu zachowań eksploracyjnych u zwierząt w SWPS. W 2006 ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie.

W pracy klinicznej zajmowała się konsultowaniem przypadków internistycznych oraz anestezjologią. Rok później ukończyła studia podyplomowe „Psychologia zwierząt”. Ma za sobą liczne kursy i szkolenia.  W roku 2012 ukończyła  ukończyła specjalizację z zakresu chorób psów i kotów i uzyskała tytuł specjalisty w tej dziedzinie . Prywatnie właścicielka trzech znalezionych kundli i mama Matyldy.

DLACZEGO ETOVET?

Doświadczenie
Etovet pomaga podwyższać kwalifikacje zawodowe lekarzom weterynarii. Specjalizujemy się w organizowaniu konferencji, szkoleń oraz warsztatów z zakresu medycyny weterynaryjnej.
Ludzie
Wysoki poziom merytoryczny osiągamy dzięki współpracy z największymi autorytetami polskimi i światowymi oraz czołowymi ośrodkami akademickimi.
Tematyka
Specjalistyczna tematyka szkoleń pozwala na dotarcie do dużej liczby lekarzy weterynarii zainteresowanych konkretnymi produktami.
Satysfakcja
Współpracujemy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną, Polskim Stowarzyszeniem Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Stowarzyszeniem Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej, a także samorządami studenckimi oraz studiami specjalizacyjnymi „Choroby psów i kotów”.

© 2017 etovet.pl
All Rights Reserved

e-mail: etovet@etovet.pl

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach wprost
do Twojej skrzynki e-mailowej.

Zapisując się do newslettera – wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług oferowanych przez ETOVET.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych  jest Centrum Szkoleń Behawioralnych ETOVET Agata Sowińska, 02-791 Warszawa, ul. Na Uboczu 12/1.
NIP 5252363130. 

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji
usługi Newsletter oraz w celach marketingowych.

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych.