CENTRUM SZKOLEŃ BEHAWIORALNYCH

Nadchodzące wydarzenia

Sklep

Zapraszamy na zakupy

Etovet

Zadaniem Etovetu jest umożliwienie podnoszenia kwalifikacji zawodowych w dziedzinie zachowania się i dobrostanu zwierząt osobom pracującym z nimi na co dzień, przede wszystkim:

• lekarzy weterynarii
• behawiorystów
• pracowników fundacji opiekujących się zwierzętami, a także fundacji wykorzystujących zwierzęta w pracy z ludźmi
• pracowników schronisk dla bezdomnych zwierząt
• hodowców zwierząt
• a także innych osób pragnących pogłębić wiedzę z zakresu zachowania zwierząt i pracy z nimi.

Większość organizowanych przez nas szkoleń będzie dotyczyła psów i kotów. Obok seminariów z zaproszonymi z zagranicy autorytetami prowadzimy specjalistyczne o charakterze wykładowo-warsztatowym, oraz warsztaty weekendowe.

Współorganizujemy i prowadzimy zajęcia dydaktyczne na rocznym kursie: „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”

Wyróżniają nas zajęcia warsztatowe oraz szkolenia z zakresu weterynaryjnej medycyny behawioralnej.

Wreszcie, działaniami edukacyjnymi obejmujemy również dzieci, od których zależy dobrostan zwierząt towarzyszących i ich miejsce w społeczeństwie za kilkadziesiąt lat.

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Etovet pomaga podwyższać kwalifikacje zawodowe lekarzom weterynarii. Specjalizujemy się w organizowaniu konferencji, szkoleń oraz warsztatów z zakresu medycyny weterynaryjnej.

Wysoki poziom merytoryczny osiągamy dzięki współpracy z największymi autorytetami polskimi i światowymi oraz czołowymi ośrodkami akademickimi.

Specjalistyczna tematyka szkoleń pozwala na dotarcie do dużej liczby lekarzy weterynarii zainteresowanych konkretnymi produktami.

Współpracujemy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną, Polskim Stowarzyszeniem Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Stowarzyszeniem Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej, a także samorządami studenckimi oraz studiami specjalizacyjnymi „Choroby psów i kotów”.

© 2017 etovet.pl
All Rights Reserved

e-mail: etovet@etovet.pl

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach wprost
do Twojej skrzynki e-mailowej.

Zapisując się do newslettera – wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług oferowanych przez ETOVET.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych  jest Centrum Szkoleń Behawioralnych ETOVET Agata Sowińska, 02-791 Warszawa, ul. Na Uboczu 12/1.
NIP 5252363130. 

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji
usługi Newsletter oraz w celach marketingowych.

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych.